Lornox Fast Kullanıcı Yorumları, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?

Lornox Fast Kullanıcı Yorumları, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?

Lornox Fast Nedir? Ne İşe Yarar?

 Lornox Fast, ağrı kesici iltihap giderici grubundan bir ilaçtır. Travma sonrası bulguların giderilmesi, eklem kırıklarında ağrıların önlenmesi, fonksiyon kaybının iltihaplarını giderme, eklem ağrıları, omurga hastalıkları gibi durumlarda kullanılır. Özellikle kas iskelet ağrılarında, adet sancılarında ağrıyı kesmek için ve ameliyatların sonrasında lornox fast 8 mg kullanılmaktadır. Ağrı kesici grubunun etkili bir ilacı olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Lornox Fast Nasıl Kullanılır?

LORNOX FAST’i mutlaka doktorunuzun size önerdiği şekilde ve dozda kullanınız. Emin değilseniz, doktorunuza veya eczacınıza danışınız. Yetişkinler için tavsiye edilen günlük doz 1 veya 2 tablettir (8-16 mg lornoksikam). Günde bir kez 2 tablet veya günde 2 kez 1 tablet şeklinde alınabilir. 

Lornox Fast Kullanıcı Yorumları 

 Kullanıcı yorumlarından yola çıkılarak ilaç hakkında daha detaylı bilgilere kullanıcıların ağzından erişmeniz mümkündür. Bu açıdan lornox fast kullanıcı yorumları önemli bir seviyededir. Aşağıdaki alıntılı bölümde kullanıcı yorumları derlenmiş şekilde sunulmuştur. Bu yorumlar tamamen kullanan kişilerin yazdığı yorumlardır yardimlarla.com sorumluluk kabul etmez.

A.F.

adet sancım için sıklıkla kullandığım bir ilaç lornox fast. bence gayet etkili ama biraz uyku yapıyor. bu konuda dikkatli kullanılması gerekli.

F.Y.

diş ağrım için kullanıyordum gayet de hızlı şekilde ağrıyı gideriyor.

Y.U.

dizimdeki sancı için doktorum tavsiye etmişti biraz uyku hali yaptı.

P.L.

kızların bence mutlaka alması gereken bir ilaç artık lornox fast sayesinde adet sancılarımı sorun etmiyorum. Etkili şekilde ağrıyı geçiriyor. Bende uyku durumu yapmadı sizde yapabilir.

E.P.

Bacağımı çok kötü çarpmıştım inanılmaz bir ağrı yaşıyorum lornox fast kullanmam önerildi. gerçekten etkisini gördüm ve bir haftada ağrısız şekilde iyileştim. bu ilacı çıkarana helal olsun. 


Lornox Fast Kullanılmaması Gereken Durumlar

• Aktif veya yerleşik mide veya duodenum (on iki parmak bağırsağı) ülseriniz veya kanamanız varsa,

• Mide-barsak kaynaklı kanama, beyin damarlarında kanama veya diğer kanamalı hastalıklarınız varsa,

• Böbrek işlevleriniz ağır düzeyde kısıtlı ise (serum kreatinini 700 mikromol/l'nin üzerinde ise) kullanmayınız.

• Mide kanaması, mide delinmesi, beyin kanaması ya da herhangi bir kanama bozukluğunuz varsa,

• Şiddetli karaciğer yetmezliğiniz varsa (trombositopeni),

• Ciddi kalp yetmezliğiniz varsa,

• Trombosit (kan pulcuğu) sayısında azalma varsa,

• Geçmişte NSAİİ tedavisiyle ilişkili mide-bağırsak kanaması ya da delinme öykünüz varsa,

• Hamileliliğin son üç ayında iseniz,

• 18 yaşından küçükseniz,

• Koroner arter cerrahisi (Koroner arter by-pass greft) geçirdiyseniz, ameliyat öncesi, sırası ve sonrası ağrıların tedavisinde kullanmayınız.

• Asetilsalisilik asit, ibuprofen veya siklooksijenaz-2 inhibitörleri gibi NSAİİ’ler kullanıyorsanız.

Yukarıda yazan durumlardan bir veya birden fazlasına sahipseniz lornox fast kullanmamalısınız. Kullandıysanız en yakın sağlık kuruluşuna acilen başvurunuz. Hiçbir ilacı doktor tavsiyesi olmadan kullanmayınız.

Yorum

Daha yeni Daha eski